Фото: Superludi
Категория
Партнерский материал
Дата

New Economy Investments Day – конференція про зростання на інвестиціях

1 хв читання

Фото: Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi спільно з інвестиційною компанією GR Capital 11 листопада проведуть конференцію New Economy Investments Day.

Івент відбудеться у Unit.City, а хедлайнером події стане Саша Мішо, співзасновник Glovo (іспанський стартап із оцінкою €2 млрд).

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

За словами організаторів, мета заходу – обʼєднати інвесторів та сучасних підприємців, показати можливості від нових форматів партнерства та на кейсах розібратись, як вони зможуть рости на інвестиціях: від бізнесу за свої кошти, як було раніше, до всіх стадій розвитку компаній нової економіки.  

Учасники дізнаються:

  • як працюють класичні інструменти інвестування;
  • про нові формати колаборацій;
  • що слід враховувати у партнерстві з юридичної сторони;
  • як влаштовано залучення інвестицій на різних стадіях: від Friends+Family до ангельських інвестицій, венчуру;
  • коли і як вдало зробити екзит – продати свою компанію.

Більша частина програми – це панельні дискусії з успішними підприємцями, представниками венчурних фондів, інвестбанкірами, засновниками стартапів і профільними експертами.

Серед спікерів New Economy Investments Day – Макс Філіппов (GR Capital), Влад Ноздрачов (Superludi, Unit School of Business), Микола Шаповалов (QP Digital), Андрій Федорів (Fedoriv Group), Гліб Буряк (HIFE).

Завершальна зустріч заходу – інтервʼю Саші Мішо з Володимиром Федориним, головним редактором Forbes Ukraine. Учасники дізнаються, як засновник Glovo пройшов шлях від підприємця до інвестора, яких помилок припустився і що радить тим, хто створює бізнес прямо зараз.

Увесь список спікерів, детальна програма та купівля квитків – на сайті заходу

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине