Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Ціна старих обіцянок. Україна запропонувала кредиторам майже $1 млрд за реструктуризацію ВВП-варантів, але ті відмовилися. Чи чекати на дефолт?

4 хв читання

Ціна старих обіцянок. Україна запропонувала кредиторам майже $1 млрд за реструктуризацію ВВП-варантів, але ті відмовилися. Чи чекати на дефолт? /Зображення згенеровано ШІ Midjourney в співавторстві з Анастасією Решетнік

Зображення згенеровано ШІ Midjourney в співавторстві з Анастасією Решетнік

З 12 до 23 квітня представники українського Міністерства фінансів намагалися домовитися з власниками українських боргових паперів – ВВП-варантів, виплати за якими привʼязані до зростання економіки. Вже до 31 травня Україна має заплатити за ними $542 млн, а потенційно в наступні роки – мільярди доларів. Як Україна намагається позбавитися ярма старих боргів і що буде, якщо домовитися не вийде. Розбір Forbes Ukraine

Оформлюйте передплату на 6 номерів Forbes Ukraine зі змістовними інтерв’ю, рейтингами та аналітикою, тепер зі знижкою 50%.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
Другий випуск 2025 року вже у продажу

Замовляйте з безкоштовною доставкою по Україні