Категорія
Гроші
Дата

Ринок землі нарешті відкрито для бізнесу. Як це вплине на ціни і що планують робити великі агрохолдинги? Forbes дізнався відповіді

Ринок землі для бізнесу /Getty Images

Україна відкрила ринок землі для бізнесу Фото Getty Images

Купувати землю в Україні відтепер можуть і юрособи. Це може суттєво вплинути на вартість ділянок, але опитані Forbes аграрії поки що не очікують вибухового попиту на землю. Все, що треба знати про другий етап відкриття ринку землі в Україні, – у великому гайді

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

1 січня Україна відкрила ринок землі для юридичних осіб. До цього з липня 2021-го купувати землю могли лише фізособи з українським громадянством. Інвестори та агробізнес почали готуватися до другого етапу земельної реформи ще в першому півріччі минулого року. Не оминули увагою цю подію і політики. Наприкінці грудня у Верховній Раді навіть зʼявився законопроєкт, що пропонує відкласти відкриття ринку для юросіб ще на рік.

Попри це, другий етап успішно запущено. Як тепер працюватиме ринок, які проблеми є в такому форматі, як наразі планують діяти великі агрокомпанії та чи можуть на перебіг реформи вплинути політичні інтриги?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні