Категорія
Новини
Дата

Amazon відкриє в Лондоні салон краси. У ньому будуть доповнена реальність та технологія «вкажи і дізнайся»

Компанія Amazon відкриє в Лондоні свій перший салон краси. В Amazon Salon будуть нові випробувані технології, зокрема доповнена реальність і «вкажи і дізнайся».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Площа салону становитиме майже 140 кв. м.
  • Клієнти салону Amazon зможуть скористатися повним спектром перукарських послуг для дорослих і дітей.
  • В Amazon Salon випробують низку нових технологій. Зокрема, доповнену реальність, яка дасть можливість клієнтам попередньо візуалізувати, як вони виглядатимуть із тим чи іншим кольором волосся.
  • Також технологія «вкажи і дізнайся» (point-and-learn) дасть змогу покупцям вказувати на певний продукт, представлений у салоні, і переглядати про нього інформацію на екрані дисплея.
  • Відвідувачі також зможуть замовляти товари в салоні через сайт Amazon, відсканувавши QR-код.
  • Компанія також надасть клієнтам один зі своїх планшетів Fire для використання під час відвідування салону.
  • Amazon Salon спочатку буде відкритий тільки для співробітників компанії, але найближчими тижнями його зможуть відвідати всі охочі. Компанія поки що не планує відкривати інші салони.
  • Лондон тільки починає послаблювати карантинні обмеження, і салони краси в Англії знову відкрилися з 12 квітня. Щоб відповідати карантинним нормам, Amazon планує використовувати розділові екрани між зонами. Клієнтам салонів Amazon також буде запропоновано безкоштовну маску для обличчя, дезінфікуючий засіб і перевірку температури.

Контекст 

В останні роки Amazon запустила низку нових форматів, включаючи цілодобові магазини без касирів, мережу супермаркетів, книжкові магазини й магазини, які продають асорті з найбільш продаваних товарів, пише Bloomberg.

Компанія часто запускає експерименти, вивчає їх і потім рухається далі, іноді використовуючи досвід у нових проєктах або повністю відмовляючись від ідеї. Оскільки наразі немає планів із відкриття додаткових магазинів, Amazon може розглядати салон як тест.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні