Президент США Джо Байден підписав указ, який забороняє продаж або постачання у будь-який інший спосіб доларових банкнот до Росії, йдеться у заяві Білого Дому.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- Указ забороняє експорт, реекспорт, продаж або постачання прямим або опосередкованим шляхом доларових банкнот зі Сполучених Штатів, йдеться у повідомленні.
- Американським фізособам, де б вони не перебували, заборонено надання доларових банкнот керівництву РФ, або будь-якій особі, яка перебуває в Росії.
Контекст
Країни світу щоденно посилюють санкції проти Росії у відповідь на війну проти України. Байден оголосив про ембарго на поставку енергоресурсів із РФ. США відмовляються від російських нафти та газу, щоб не фінансувати «путінську машину війни». Велика Британія також заборонила імпорт російської нафти.
США заборонять імпорт російського алкоголю та морепродуктів, заявив президент США Джо Байден у пʼятницю, пише Bloomberg. США також забороняють постачання предметів розкоші до РФ та ускладнять купівлю високоякісних товарів у Сполучених Штатах російськими олігархами. До санкційних списків США будуть додані нові імена мільярдерів із РФ і членів їхніх сімей.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.