Категорія
Новини
Дата

Boeing виділив $2 млн на гуманітарну допомогу Україні

Компанія Boeing екстрено виділила $2 млн для надання гуманітарної допомоги Україні. Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Основні факти:

  • Із зазначеної суми $2 млн $1 млн буде спрямовано CARE для допомоги в роздаванні продуктів харчування, води та гігієнічних засобів, а також грошової допомоги та психосоціальної підтримки постраждалих українців, з особливою увагою до жінок, дітей та людей похилого віку.
  • Американському Червоному Хресту виділять $500 000, $250 000 – для допомоги у розподілі ліків, предметів медичного призначення та надання критичної медичної допомоги та ще $250 000 – для організацій, які працюють із вразливими переміщеними особами в Україні та сусідніх країнах.
  • «Конфлікт, що розгортається в Україні, веде до серйозної гуманітарної надзвичайної ситуації, і Boeing вживе заходів для підтримання українського народу», — наведено в пресрелізі компанії слова президента та головного виконавчого директора Boeing Дейва Келгуна.
  • Boeing також компенсуватиме всі внески співробітників, зроблені на підтримку гуманітарної допомоги Україні, у рамках благодійної програми компанії.

Контекст:

Один із двох найбільших світових виробників літаків – Boeing – призупиняє постачання запчастин, технічне обслуговування і технічну підтримку для російських авіакомпаній. Раніше, 28 лютого, Boeing заявив про припинення роботи свого московського навчального центру і тимчасово закрив офіс у Києві.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні