Категорія
Новини
Дата

Британська BP продає частку в «Роснафті» через війну РФ проти України

Британська нафтогазовав компанія BP вирішила продати 19,75% акцій «Роснафти», які їй належать, через напад Росії на Україну. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Із ради директорів «Роснафти» виходять гендиректор BP Бернард Луні та колишній гендиректор Боб Дадлі, повідомляє компанія.
  • ВР вивчає можливості для допомоги Україні у вирішення гуманітарних проблем, спричинених війною з РФ, повідомив Луні.

Цитата

«Після ретельного аналізу правління BP дійшло висновку, що наша взаємодія з «Роснафтою», державним підприємством, не може продовжуватися», – заявив голова ради директорів BP Хельге Лунд.

Контекст

Британська ВР – один із найбільших іноземних інвесторів у РФ. Основний актив компанії у Росії – 19,75% частка в капіталі «Роснафти». ВР номінує двох представників до складу ради директорів «Роснафти».

З травня 2018 року «Роснафта» знаходиться в Україні під санкціями. У червні 2021 року Рада національної безпеки і оборони продовжила їх ще на три роки.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні