Категорія
Новини
Дата

Датагруп-Volia почала підключати бомбосховища до інтернету

Провайдер волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг Датагруп-Volia запустив програму із забезпечення високошвидкісним інтернетом укриттів та бомбосховищ у всій країні. Про це з посиланням на повідомлення компанії пише Інтерфакс.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Головні факти:

  • «Ми вже підключили до інтернету 128 обʼєктів цивільної оборони у 18 областях України. Зокрема, шість із них у Києві. Наші техніки працюють 24\7, щоб українці залишалися на звʼязку, навіть під ворожими обстрілами», — наголошується в повідомленні.

Контекст:

У червні 2021 року купив «Датагруп» купила 100% групи компаній Volia. Раніше «Датагруп-Volia» видалила з платформи Volia TV усі російські фільми, серіали та телепередачі, включно із розважальним та аполітичним контентом. Також платформа закрила доступ до кінотеатру START та усіх його продуктів. Згодом компанія вирішила здійснити авансовий платіж у розмірі 50 млн грн податків.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні