Категорія
Новини
Дата

Датагруп-Volia почала підключати бомбосховища до інтернету

Провайдер волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг Датагруп-Volia запустив програму із забезпечення високошвидкісним інтернетом укриттів та бомбосховищ у всій країні. Про це з посиланням на повідомлення компанії пише Інтерфакс.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Головні факти:

  • «Ми вже підключили до інтернету 128 обʼєктів цивільної оборони у 18 областях України. Зокрема, шість із них у Києві. Наші техніки працюють 24\7, щоб українці залишалися на звʼязку, навіть під ворожими обстрілами», — наголошується в повідомленні.

Контекст:

У червні 2021 року купив «Датагруп» купила 100% групи компаній Volia. Раніше «Датагруп-Volia» видалила з платформи Volia TV усі російські фільми, серіали та телепередачі, включно із розважальним та аполітичним контентом. Також платформа закрила доступ до кінотеатру START та усіх його продуктів. Згодом компанія вирішила здійснити авансовий платіж у розмірі 50 млн грн податків.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні