Категорія
Новини
Дата

«Дуже стурбовані». Danone не зупинятиме виробництво в Росії, але припинить інвестиції

Французька корпорація Danone продовжить виробляти молочну продукцію й дитяче харчування в Росії, попри вторгнення тої в Україну. Однак вона припинить інвестиції в країну. Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Головні факти:

  • «В Danone ми дуже стурбовані тим, що відбувається щодня після вторгнення в Україну», – пише компанія. Попри це, корпорація заявила, що не буде зупиняти виробництво молочної продукції та дитячого харчування, аби «забезпечувати базові потреби у харчуванні місцевого населення».
  • При цьому компанія зупиняє всі поточні інвестиційні проєкти в Росії. Danone також заявила, що пожертвувала 500 000 євро Червоному Хресту на допомогу Україні.

Контекст:

Французька компанія-виробник молочної продукції працює під брендами «Простоквашино», «Активія», Actimel’, Evian, «Растішка». До групи Danone у Росії входять 16 підприємств.

В Україні компанія Danone працює вже понад 20 років та володіє заводами у Херсоні та Кременчуці.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні