Категорія
Новини
Дата

Epic Games зібрала $100 млн для гуманітарної допомоги постраждалим в Україні

Американська компанія Epic Games зібрала $100 млн для гуманітарної допомоги людям, які постраждали через війну в Україні станом на 29 березня, повідомляє компанія у прессрелізі. Компанія передасть кошти міжнародним організаціям «настільки швидко, наскільки можливо».

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Epic Games передасть кошти Дитячому фонду ООН (UNICEF), Всесвітній продовольчій програмі ООН, Управлінню Верховного комісара ООН з питань біженців та організації Direct Relief. Вони мають надати людям медичну допомогу, їжу, чисту воду, необхідні продукти, юридичні консультації та притулок.
  • У найближчий тиждень список організацій буде збільшено.
  • Компанія направить весь дохід, який отримає від Fortnite з 20 березня до 3 квітня 2022 року, на гуманітарну допомогу. В акції також буде брати участь Xbox, яка передасть Fortnite усю виручку за період. Microsoft також направить увесь чистий виторг з продажу контенту Fortnite в Microsoft Store в усіх країнах, де продається Fortnite.
  • Fortnite передасть сплату за набори В-баксів, підписку «загони Fortnite», подарункові бойові пропуски та косметичні набори, які продаються за реальні кошти. Компанія також врахує косметичні ігрові предмети, які придбали в роздрібних магазинах та карти із В-баксами, якщо вони будуть активовані у грі протягом терміну збору коштів.

Контекст

Компанія Epic Games розробила ігри Gears of War, Fortnite та Unreal Tournament. Раніше компанія оголосила про призупинення відносин з Росією. Але Epic Games не буде блокувати доступ до своїх ігор, щоб не зачиняти вікно для діалогу.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні