Категорія
Новини
Дата

Естонська Nortal поглинає сервісну компанію Skelia з двома офісами в Україні

Естонська компанія зі стратегічного консалтингу й розробки програмного забезпечення Nortal поглинає сервісну компанію Skelia разом із її дочірніми підприємствами у Східній Європі. Про це повідомляється на сайті Nortal.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Як зазначив генеральний директор і засновник Nortal Прійт Аламяе, сильна присутність Skelia на Заході України та в Польщі забезпечить їм відмінну платформу для зростання. «Разом ми можемо ще більше розширити бізнес у різних географіях і часових поясах, одночасно зміцнюючи наші пропозиції та безперешкодно обслуговуючи клієнтів у всьому спектрі цінностей», – сказав він.
  • У Skelia працює понад 350 співробітників, переважно в Україні та Польщі. Очікується, що угода забезпечить нові карʼєрні можливості для обʼєднаних компаній. «Об’єднавши зусилля, Nortal і Skelia використовуватимуть взаємодоповнюючі та індивідуальні переваги один одного, а також забезпечать нові кар’єрні можливості для нашого глобального об’єднаного колективу, який налічує понад 1700 осіб», — зазначив Патрік Вандевалле, гендиректор і співзасновник Skelia.
  • «Багато компаній нині скорочують свою діяльність в Україні або навіть залишають країну. Nortal і Skelia навпаки вірять в унікальне майбутнє України та силу її народу. Разом ми створимо кращі можливості міжнародного розвитку для працівників з України», — запевнив Вандевалле.
  • Сума угоди не повідомляється.

Контекст

Skelia заснована у 2008 році. Компанія обслуговує клієнтів у 10 країнах світу і працює через мережу офісів у країнах Бенілюксу, Польщі, Україні та США. Штаб-квартира компанії перебуває в Люксембурзі. В Україні вона має два офіси — у Львові й Києві, за інформацією Crunchbase.

Nortal, заснована у 2000 році, налічує понад 1400 співробітників і має 20 офісів у Європі, США та на Близькому Сході. Головний офіс знаходиться в естонській столиці Талліні. Команди Nortal надають послуги стратегічного консалтингу, розробки програмного забезпечення, продуктового й клієнтського досвіду, управління проєктами та дизайну.

Радником Nortal у цій угоді виступив Dragon Capital. Своєю чергою радником Skelia була компанія Oaklins Sweden.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні