Категорія
Новини
Дата

Ілон Маск призупинив угоду про купівлю Twitter. Акції компанії обвалились на 20%

Гендиректор Tesla та SpaceX Ілон Маск призупинив процес купівлі Twitter, пише Reuters. Раніше компанія заявила, що фейкові аккаунти не перевищують 5% користувачів.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Угода з Twitter тимчасово призупинена, повідомив Маск у твіті. Бізнесмен чекає на інформацію, яка підтверджує підрахунок, що спам/фейкові облікові записи справді становлять менше 5% від користувачів, які можна монетизувати.
  • Під час торгів 13 травня акції Twitter втрачають у ціні 21%, акції Tesla Inc. подорожчали на 4,6%.

Контекст

Раніше компанія повідомила, що в першому кварталі на фейкові акаунти соцмережі припадало менше 5% щоденних активних користувачів. До цього Маск заявляв, що одним із його пріоритетних завдань буде видалення «спам-ботів».

Про придбання Twitter за $44 млрд Маск домовився наприкінці квітня. 4 травня він представив новий план із фінансування угоди, заручившись підтримкою мільярдерів з Америки, Китаю та принца Саудівської Арабії.

Мільярдер намагається викупити Twitter та зробити компанію приватною, аби перебудувати соцмережу без тиску публічних акціонерів. У його планах зменшити залежність від реклами, посилити боротьбу з ботами та захищати свободу слова. Щоб усе впровадити, він може навіть тимчасово очолити компанію.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні