Категорія
Новини
Дата

Instagram приховає підписників в Україні та Росії і буде маркувати пропаганду. Кого стосуються зміни

Компанія Meta, якій належать Facebook та Instagram, оголосила про нові заходи, які мають захистити користувачів. Відтепер вона буде приховувати підписників, активніше маркувати російську пропаганду та обмежувати її поширення.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Instagram буде приховувати деталі про кількість підписників і підписок у приватних аккаунтів із України та Росії.
  • Instagram запроваджує маркування російських державних медіа при поширенні посилань на їх дописи. Такі матеріали отримають менший пріоритет показу у головній стрічці та Stories.
  • Також відео від російських державних медіа не потраплять у рекомендації сервісу Reels. Це вбудований у Instagram конкурент TikTok.

Контекст

В ніч на 4 березня у Росії заблокували Facebook через «дискримінацію російських ЗМІ». За даними місцево цензору, Роскомнагляду, мережа обмежила доступ до облікових записів пропагандистських ЗМІ: «Зірка», «РІА Новини», Sputnik, Russia Today, «Ленты.ру» і «Газети.ру». Також Meta – так віднедавна називається материнська компанія Facebook – повідомляла, що зупинила хакерські атаки на Україну з боку Росії та Білорусі.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні