Категорія
Новини
Дата

Криптобіржа Coinbase заблокувала 25 000 гаманців, пов’язаних з росіянами

Одна з найбільших криптовалютних бірж Coinbase заблокувала близько 25 000 адрес, пов’язаних з росіянами або російськими компаніями. Про це в блозі компанії написав головний юрист Coinbase Пол Грюол.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Головні факти:

  • «Сьогодні Coinbase заблокувала понад 25 000 адрес, пов’язаних із російськими фізичними або юридичними особами, які, на нашу думку, займаються незаконною діяльністю, багато з яких ми виявили під час власних активних розслідувань. Коли ми визначили ці адреси, ми поділилися ними з урядом для подальшої підтримки застосування санкцій», – написав Грюол.
  • Біржа також запровадила низку нових правил, серед яких блокування активів підсанкційних персон та постійний моніторинг нових адрес, щоб виявляти серед них санкційні і швидко блокувати їх.

Контекст:

За словами Грюола, криптоактиви не допоможуть Росії обійти санкції: «Один лише російський центральний банк має понад $630 млрд в основному іммобілізованих резервних активів. Це більше, ніж загальна ринкова капіталізація всіх цифрових активів і в 5-10 разів перевищує загальний щоденний обсяг торгівлі всіх цифрових активів. Тобто спроба приховати великі транзакції за допомогою відкритої та прозорої криптотехнології була б набагато складнішою, ніж іншими усталеними методами (наприклад, з використанням фіату, мистецтва, золота або інших активів».

Росіяни можуть спробувати обійти санкції криптоактивами, але у такому масштабі це потребуватиме масових покупок, які будуть помітними. Така купівельна активність, ймовірно, призведе до різкого зростання цін, пише Грюол.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні