Категорія
Новини
Дата

Маркетплейси Etsy, еBay та інші скасували комісію для продавців з України

«Укрпошта» домовилася зі світовими маркетплейсами про скасування комісії для продавців з України. Про це повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти:

  • «Першими до ініціативи долучилися Etsy, еBay, Joom, потім приєдналися Wish та Shopify», – заявили в «Укрпошті».

Контекст:

Кожен із них запровадив свої бонуси для українців. Wish повернув місячну комісію за лютий всім продавцям з України та скасував всі комісії для українських мерчантів терміном на 6 місяців. Shopify виділить кошти на надання гуманітарної допомоги через партнера Flexport. Joom до настання розрахункового періоду зробив виплату усім мерчантам та запевнив, що до українських магазинів не будуть застосовуватися жодні штрафи чи песимізації. Також маркетплейс тимчасово знизив комісію для продавців з 15% до 0%. Etsy обнулив рахунки продавців за лютий та надає інструкції щодо тимчасової «відпустки магазинів». еBay застосував політику, при якій продавці не будуть отримуватимуть негативні відгуки покупців до 20 березня.

Крім того, Global eBay розпочав збір грошей для підтримки України, згідно з яким маркетплейс подвоїть кожну пожертву до $10 000, що зроблять працівники компанії. «Також еBay поновили акселератор для українців й готові підтримати середній бізнес з асортиментом від 100 товарів (3 місяці без комісії), та малий (200 безкоштовних лістінгів)», — додали в «Укрпошті».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні