Категорія
Новини
Дата

McDonald’s закриває 850 ресторанів у Росії на невизначений термін. Співробітникам зберігають зарплати

Мережа швидкого харчування McDonald’s повідомила про тимчасове закриття 850 ресторанів у Росії, пише Assosiated Press.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • McDonald’s закриває 850 ресторанів по усій Росії. Це найбільша мережа швидкого харчування у країні. «Наші цінності говорять, що ми більше не можемо ігнорувати людські страждання, що розвертаються в Україні», – говорить у відкритому листі до співробітників CEO мережі Кріс Кемпчинський.
  • 62 000 співробітників російського McDonald’s відправлять у оплачувану відпустку. Раніше таку ж політику McDonald’s застосували в Україні – понад 100 ресторанів тимчасово закриті, люди отримують гроші.
  • Кемпчинський не назвав термінів повторного відкриття ресторанів.
  • Сукупно філії у Росії та Україні генерували для McDonald’s понад $2 млрд виторгу на рік, або 9% від загальних доходів компанії. На відміну від інших регіонів, в Україні McDonald’s працює не за франшизою, а володіє усіма точками. В Росії мережа також володіла 84% ресторанів.

Контекст

Конкуренти McDonald’s у Росії – бренди KFC та Pizza Hut, поки не пішли на такі ж кроки. Їх американська материнська компанія Yum! Brands лише заявила про згортання нових інвестицій та планів щодо розвитку мереж. Нинішні ж ресторани – понад 1050 точок – вона не закриватиме, повідомляється у пресрелізі.

Українські McDonald’s і KFC будуть використовувати свої кухні для приготування їжі. Зокрема McDonald’s з 27 лютого надає місцевим радам їжу з ресторанів, які знаходяться у безпечних місцях.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні