В Києві відкрилася багатопрофільна лікарня медичної мережі «Добробут» для дорослих і дітей. Новий заклад покриває всі потреби пацієнтів – від невідкладної допомоги й базової діагностики до складних хірургічних втручань, йдеться у пресрелізі медичної мережі.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Ключові факти
- У закладі є цілодобове приймальне відділення, поліклініка та стаціонар для дітей і дорослих, відділення променевої діагностики, стоматологія, реанімація й інтенсивна терапія, операційний блок, невідкладна медична допомога. Наразі в лікарні працюють понад 200 фахівців.
- Відкрити лікарню мережа планувала ще у квітні минулого року. Ремонтні роботи тривали з червня 2021-го і вимушено зупинились 24 лютого 2022 року.
- «Цей проєкт став можливим завдяки потужній підтримці та гнучкості наших партнерів – постачальників, підрядників. Загальна сума інвестицій в проєкт склала майже $20 млн», – зазначив Вадим Шекман, гендиректор ММ «Добробут».
- Медзаклад розміщений на 8 поверхах загальною площею понад 10 000 квадратних метрів. На кожному поверсі є окрема палата для маломобільних людей. Великі комфортні зони для очікування та відпочинку передбачені як для пацієнтів, так і для персоналу.
- Багатопрофільна лікарня вже приймає близько 400 відвідувачів щодня, а невдовзі очікується до 600-700 візитів на день. Нова лікарня «Добробут» розташована за адресою проспект Миколи Бажана, 12а.
Контекст
Мережа «Добробут» обʼєднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих із центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, стоматологію.
У багатьох компаніях мережі (ТОВ МЦ «Добробут-невідкладна допомога», МЦ «Добробут-поліклініка», МЦ «Добробут-стаціонар», «Дитячий МЦ «Добробут», МЦ «Добробут-дитинство») компанії Satumco Limited належать 99%, а її бенефіціарами є голова Concorde Capital Ігор Мазепа та Олег Калашніков.
У грудні 2021-го Калашніков в інтервʼю НВ розповідав, що в клініку інвестували близько $100 млн. Тоді актив оцінювався у близько $150 млн. Попри те, що всі активи Concorde Capital фізично вціліли, їхню капіталізацію рахувати складно, говорить Мазепа. «Приблизно дві третини нашого портфеля – це Private Equity, а третина – комісійний бізнес. Останній фактично помер. А вартість майже будь-якого українського активу нині близька до нуля. Війна триває, і ми не розуміємо, скільки що може коштувати та як оцінювати. Навіть якщо фізично актив залишився, він не має оцінки».
Клініки «Добробут» до війни працювали в Києві та Київській області. За словами Мазепи, відвідуваність значно знизилася. «Основна наша цільова аудиторія – молоді жінки фертильного віку з дітьми – виїхала за кордон чи у західні області. І велике питання, яка частина з них повернеться в країну», – говорить він. Загалом компанії, в які інвестує Concorde Capital, недозароблять близько $50 млн.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.