Категорія
Новини
Дата

Мобільний зв’язок працює, але зі збоями. Що кажуть оператори

Українці скаржаться на проблеми у роботі мобільних операторів та мессенджерів. Причина – значні навантаження на мережу. Інформація про можливі відключення мобільного звʼязку та інтернету не відповідає дійсності.

Мобільний звʼязок та інтернет

Українські оператори та провайдери продовжують надавати послуги громадянам. «Звʼязок працює, хоча з навантаженням. Інтернет теж норм», – написала у Facebook прес-служба Vodafone Ukraine.

Інші оператори – Kyivstar та lifecell – кажуть, що продовжують працювати у штатному режимі. «Мережа наразі витримує значні навантаження. Через це дзвінки можуть відбуватися не з першого разу», – пояснює пресслужба Kyivstar.

Мобільний інтернет LTE та 3G теж працює. Месенджери та онлайн-сервіси завантажуються довше, бо надто велика кількість користувачів почали вмикати їх, перенавантажуючи мережу.

«Просимо здійснювати телефонні виклики та обмін повідомленнями у межах необхідності. Якщо не можете додзвонитись – здійснюйте обмін СМС-повідомленнями», – пише Держспецзвʼязку.

За словами відомства, оператори та провайдери продовжуватимуть надавати послуги громадянам. Системи управління комунікаційними мережами переведені на надзвичайний режим управління.

Кібератаки

З 23 на 24 лютого український кіберпростір зазнавав масованих атак. «Атаки на всі базові інформаційні ресурси відбувалися та відбуваються без зупинок. Наразі все стабільно», – написав очільник Міністерства цифровох трансформації Михайло Федоров.

Деякі вебресурси відключили, щоб захистити їх від атак. Портал та мобільний застосунок «Дія» продовжують працювати стабільно.

Матеріали по темі