Категорія
Новини
Дата

Наша армія робить все, щоб розбити ворога остаточно. Майже 9000 росіян загинуло за один тиждень – Володимир Зеленський

За 7 днів війни в Україні загинуло майже 9000 російських військових. Українська армія, прикордонники, тероборона та мирні жителі беруть у полон окупантів, які тікають до Росії. Володимир Зеленський звернувся до українців.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

«Окупанти отримують від українців тільки одне – відсіч. Люту відсіч. Вони назавжди запамʼятають, що ми свого не віддаємо. Вони запамʼятають, що таке вітчизняна війна, – заявив Зеленський. – Так, для нас, українців – це вітчизняна війна. Ми памʼятаємо, як починають вітчизняні війни і чим вони закінчуються для загарбників».

Президент наголошує, що на Миколаївському напрямку російським військам доводиться десятками гвинтокрилів забирати мертвих та поранених. «19 років. 20 років. Що вони бачили у житті, окрім вторгнення на чужу землю?»

Зеленський звернувся до окупантів, що знаходяться на території України: «Забирайтеся звідси усією своєю армією. Скажіть своєму командуванню, що ви хочете жити, що ви не хочете помирати», – сказав він.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні