Категорія
Новини
Дата

Нацбанк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від рук окупантів

Національний банк відкрив Міністерству соціальної політики України поточний рахунок для гуманітарних цілей. На відміну від спецрахунку, відкритого для фінансування потреб Збройних Сил України, кошти з цього рахунку витрачатимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

«Російська агресія залишила тисячі українців без житла, грошей, одягу, їжі та інших елементарних речей, — зазначив голова НБУ Кирило Шевченко. — Проте Україна та світ не залишають їх наодинці зі своїм горем – фінансова підтримка активно надходить як від громадян нашої держави, так і з-за кордону».

На зібрані кошти Міністерство соціальної політики забезпечуватиме підтримку українцям, які найбільше постраждали від війни.

А саме:

  • облаштують місця розміщення українців, які у зв’язку з бойовими діями залишили своє місце проживання;
  • забезпечать їх одягом та взуттям, нададуть ліки та медичні препарати;
  • забезпечать населення товарами першої необхідності;
  • нададуть одноразову грошову допомогу, посприяють задоволенню інших першочергових потреб життєдіяльності людини.

Реквізити рахунку Міністерства соціальної політики: UA823000010000032302338301027 

Більш детальні реквізити на офіційному сайті Нацбанку.

Рахунок – мультивалютний, створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті. Національний банк за потреби оновлюватиме перелік реквізитів для надання благодійної допомоги, спрямованої на гуманітарні цілі.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні