Категорія
Новини
Дата

Найбільша німецька енергокомпанія відмовилася купувати російський газ

Німецька енергокомпанія E.ON оголосила про припинення закупки нових об'ємів російського газу у торгівельних компаній «Газпрому», повідомляє Reuters. Компанія також попередила, що її частка у проєкті газової труби «Північний потік – 1» може знецінитися через початок Росією війни проти України.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • E.ON не має довготермінових контрактів із російськими виробниками напряму. Але купує газ у трейдових компаній «Газпрому» у Європі.
  • Через війну в Україні E.ON припиняє постачання нових обʼємів від російських трейдерів.
  • Компанія також має частку у 15,5% у проєкті «Північного потоку – 1», у яку вклався пенсійний фонд компанії. Через війну Росії проти України E.ON бачить більше ризиків в оцінці інвестицій у російську газову трубу.

Контекст

Велика Британія відмовиться від російської нафти до кінця року, а президент США Джо Байден оголосив про ембарго на поставку енергоресурсів із РФ. Forbes пояснив, як це може вплинути на західні економіки.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні