Категорія
Новини
Дата

Найтихіша ніч від початку вторгнення. Інтенсивність бойових дій знизилась напередодні переговорів України з Росією

Українська та російська делегації мають зустрітись 28 лютого на українсько-білоруському кордоні, у районі річки Припʼять 

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Після опівночі у низці міст – Києві, Вінниці, Полтаві, Чернівцях, Житомирі, Чернігові – оголошували про повітряну тривогу. Зʼявляється інформація про пересування російських військ. Проте повідомлень про масовані бої, обстріли міст та інфраструктури, які у попередні дні посилювались саме вночі, немає.

За чотири доби втрати РФ, за даними Генштабу ЗСУ, – понад 4500 осіб (приблизно 1500 – вбитими). Україна також понесла непоправні втрати: 352 загиблих, з яких 14 дітей. Поранених – 1684, з них 116 дітей.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував Володимиру Зеленському зустрітися з російською делегацією на річці Припʼять. Перемовини буде вести не сам Зеленський, а українська делегація. Попередніх умов для зустрічі немає.

Лукашенко взяв на себе відповідальність за те, що на час проїзду до місця зустрічі, під час переговорів та повернення української делегації всі літаки, гелікоптери та ракети, розміщені на білоруській території, залишаться на землі.

Зеленський заявив, що не дуже вірить в результат зустрічі, але погодився, щоб в українців не було сумніву, що він як президент не намагався зупинити війну.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні