Категорія
Новини
Дата

Nestle випустить свою першу веганську шоколадку KitKat

Компанія Nestle в 2021 році випустить перший веганський батончик KitKat. Продукт під назвою KitKat V вийде в кількох країнах світу, йдеться в повідомленні.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Компанія стверджує, що KitKat V виготовлений зі 100% екологічно чистого какао і є сертифікованим веганським продуктом.
  • При створенні цього батончика замість молока використовують рисову суміш, зазначає Bloomberg. Це перший веганський аналог молочного шоколаду Nestle.
  • На розробку батончика знадобилося близько двох років. Основна проблема при створенні альтернатив молочному шоколаду полягає в тому, щоб отримати кремоподібну текстуру при змішуванні з какао і цукром.
  • Новий продукт можна буде купити онлайн і в окремих магазинах у деяких країнах, включаючи Велику Британію.

Контекст

Багато невеликих брендів виробляють веганський шоколад. Однак більшість великих брендів ще не приєдналися до цієї тенденції. Lindt&Spruengli є однією з тих, хто це робить. Компанія продає шоколад на основі вівсяного молока під брендом Hello. Також Mars випустила веганську версію шоколадок Galaxy у Великій Британії. Cadbury з групи Mondelez International також оголосила про плани з виробництва молочного шоколаду на рослинній основі.

Шоколадні вироби – одна з останніх категорій продукції Nestle, яка також приєдналася до тенденції виготовлення рослинної їжі. У минулому році Nestle Purina запустила комбіновану лінію кормів для домашніх тварин, додавши окрім м'ясного білку ще й білок комах, а також рослинний білок із насіння квасолі і проса.

Також Nestle виробляє ковбаси та м'ясний фарш на рослинній основі, а також морозиво й кавові продукти без молока.

Важливі цифри

За оцінкою старшого аналітика Third Bridge Лендона Люксембурга, продукти рослинного походження становлять менше 1% серед білкових продуктів харчування, пише MarketWatch. За прогнозом аналітичної компанії Morningstar, до 2029 року ринок м'яса на рослинній основі сягне $74 млрд. У 2019 році обсяг його продажів склав $11 млрд, на що вплинуло зростання популярності веганства, прихильності до здорового харчування і збільшення проблем зі здоров'ям.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні