Категорія
Новини
Дата

Німецька BASF закрила свої проєкти в Росії та Білорусі. У РФ в компанії було щонайменше пʼять «дочок»

Німецька хімічна компанія BASF закрила свої проєкти в РФ та Білорусі з 10 липня 2022 року. Виняток – діяльність із підтримки виробництва продуктів харчування, йдеться у звіті компанії за перше півріччя.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Після аналізу наслідків цього рішення BASF визнала знецінення активів у розмірі €51 млн, а також резерви під зобовʼязання перед клієнтами, постачальниками та співробітниками у розмірі €27 млн.
  • «У поточній ситуації, як і раніше, переважає крайня невизначеність. Майбутні події можуть мати суттєвий і несприятливий вплив на ефективність активів і призвести до їх подальшого знецінення», – наголошує BASF.

Контекст

У 2021 році виторг компаній групи в Росії та Білорусі склав близько 1% від загального обсягу продажів BASF Group (78,6 млрд євро). Станом на 27 квітня у двох країнах працювало 684 співробітники, компанія заявляла про намір підтримувати їх до кінця 2022 року.

BASF працює у шести основних бізнес-сегментах: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. 

За даними «Інтерфакса», у Росії в компанії було щонайменше пʼять «дочок»: ТОВ «БАСФ» (торгівля добривами), ТОВ «БАСФ Промислові метали» (торгівля металами в первинних формах), ТОВ «БАСФ Південь» (торгівля насінням), ТОВ «Хеметалл» (торгівля промисловими хімікатами) та ТОВ «БАСФ Схід» (виробництво лакофарбових матеріалів).

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні