У середині жовтня український онлайн-інститут Projector виходить на польський ринок. Сума інвестицій для експансії – $100 000 до виходу на самоокупність. Про це Forbes повідомила пресслужба компанії.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Польща – перша для Projector країна на міжнародному ринку. «Бізнеси під час війни більше не можуть залишатися локальними», – каже CEO та співзасновник Projector Institute Олександр Трегуб.
- Дата офіційного виходу на сусідній ринок – 17 жовтня 2023-го. Експансія розпочнеться з панельної дискусії у Варшаві в партнерстві з Google for Startup Campus.
- До моменту виходу на самоокупність вартість експансії Польщі у Projector оцінюють у $100 000.
- Протягом жовтня-грудня 2023-го у планах зібрати викладачів та першу групу студентів до 20 осіб. Також Projector запустить інтенсив до 50 людей.
- У Польщі Projector працюватиме за моделлю навчання, яка аналогічна українській. Йдеться про фокус на вивченні програми онлайн з акцентом на практиці.
- Першими для поляків стануть доступні курси та воркшопи з User Experience та Web Design для початківців. Пізніше додадуть навчальні програми й для спеціалістів з вищим рівнем знань. Освітні програми проходитимуть польською та англійською мовами.
- Також планується експансія країн Східної Європи та Латинської Америки, починаючи з 2024-го.
Контекст
У 2015 році Projector запустили Олександр Трегуб та Михайло Рибачук. Згодом у ролі кофаундера долучився й Олександр Іванов. До 2020-го компанія мала офлайн- та онлайн-школи. З початком пандемії коронавірусу всі курси мігрували в інтернет.
Протягом 2022-го компанія запустила 24 нові навчальні програми та випустила 5500 студентів. Команда зросла майже удвічі – до 150 фахівців. Виторг Projector у 2022 році, за оцінкою Forbes – 90–120 млн грн.
У 2023-му Projector пропонує понад 120 програм, які поділені на вісім факультетів: реклама, розробка та наука про дані, графічний дизайн, дизайн інтерфейсів, менеджмент, маркетинг, візуальне мистецтво та гуманітарний факультет.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.