Категорія
Новини
Дата

Острів Джерсі заморозив активи Абрамовича на $7 млрд. Це половина усіх його статків

Королівський суд острова Джерсі, розташованого в протоці Ла-Манш, ухвалив рішення заморозити активи російського олігарха Романа Абрамовича на понад $7 млрд, пише Bloomberg.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Загальна сума заблокованих активів дорівнює майже половині всіх статків Абрамовича. Forbes оцінює сукупний статок бізнесмена в $14,5 млрд.
  • Поліція острова, який має репутацію «податкової гавані», також отримала ордер на обшук приміщень, які можуть бути повʼязані з діяльністю російського бізнесмена.

Контекст

У Абрамовича три паспорти: британський, ізраїльський та португальський. Велика Британія та ЄС уже запровадили проти нього персональні санкції, і тепер він не може вʼїхати до цих країн. Санкції також призвели до заморожування його активів, включаючи лондонський футбольний клуб Челсі.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні