Категорія
Новини
Дата

Парламент хоче націоналізувати російське майно, кошти та бізнес

Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку готує законопроєкт про націоналізацію майна, коштів та бізнесу Росії в Україні. Депутати зареєструють його в четвер 3 березня, підтвердив Forbes голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Депутати працюють над законопроєктом спільно з Міністерством економіки України та іншими центральними органами виконавчої влади.
  • Вони зареєструють його 3 березня, повідомив Forbes Наталуха.
  • Законопроєкт має націоналізувати «майно, об’єкти, кошти та вклади агресора, які знаходяться на території України»

Ключова цитата

«Соромитися в механізмах не варто, як і обмежувати себе», – пояснив Наталуха можливі юридичні механізми націоналізації російських активів та бізнесу.

Контекст

Найбільші російські компанії за період з 23 лютого по 1 березня втратили від 14% до 66% вартості, а загальні статки 30 найбагатших росіян унаслідок вторгнення Росії до України скоротилися на $75,5 млрд, або майже на 20%. Forbes написав, хто із російський компаній та бізнесменів втратив найбільше через війну з Україною.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні