Категорія
Новини
Дата

Philip Morris планує піти з російського ринку до кінця 2022 року

Тютюнова компанія Philip Morris International планує припинити роботу у Росії вже у 2022 році, повідомив в інтерв'ю Bloomberg голова компанії Яцек Ольчак.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанія вирішила піти з Росії через складнощі з ланцюжками постачань та фінансовими операціями з банками.
  • «Ми докладаємо всіх зусиль, щоб припинити нашу присутність у Росії, але я не думаю, що це відбудеться протягом наступного кварталу. Я припускаю, що приблизно до кінця року ми зможемо піти з Росії», – заявив Ольчак.
  • Росія для Philip Morris є сьомим за величиною ринком і частка компанії на ньому становить 27%. У 2021 році частка доходу компанії від російського ринку склала 6%.

Контекст

У березні Philip Morris оголосила про зупинення запланованих інвестицій у РФ, включно з усіма запусками нових продуктів, а також комерційні, інноваційні та виробничі інвестиції.

Philip Morris International відкрила перше представництво в Росії у 1992 році, у країні-агресорі працює 3200 співробітників компанії. 

У 2021 році на РФ припадало майже 10% від загального обсягу відвантажень сигарет і тютюну PMI, що нагрівається, і близько 6% від загального чистого виторгу.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні