Категорія
Новини
Дата

Платформа з відвертим контентом OnlyFans зупиняє виплати російським авторам

OnlyFans більше не обслуговуватиме російських авторів на своїй платформі, заявила компанія в четвер. Облікові записи та платежі авторів контенту з РФ «тимчасово зупинені», пише Vice.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Платформа, якою користуються переважно творці контенту для дорослих, заявила, що «більше не може належним чином служити російській творчій спільноті» через війну в Україні.
  • Проблеми виникають через посилення обмежень на платежі, тому сервіс не може переказувати кошти. OnlyFans радить авторам написати у підтримку, щоб вирішити питання з виплатами, що залишилися.

Контекст

Наприкінці лютого сервіс OnlyFans заблокував доступ до платформи авторам контенту з Росії. Через деякий час в OnlyFans заявили, що вирішили проблему. Тепер платформа знову змінила політику.

OnlyFans є популярним в індустрії розваг для дорослих, ще ним користуються тренери, фітнес-інструктори, музиканти. У цьому сервісі автори контенту можуть заробляти гроші на користувачах, які підписуються на них.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні