Категорія
Новини
Дата

«Проганяйте їх». Зеленський закликав українців прогнати росіян з Херсона та Енергодара

Президент Володимир Зеленський розповів у своєму зверненні про провокації у захоплених російськими військами Херсоні та Енергодарі. У Херсоні готують постановочну акцію протесту, де місцеві начебто вітають Росію. Зеленський також закликав місцевих дати відсіч росіянам в Енергодарі, щоб не було «загрози для станції».

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові цитати:

  • Росіяни завезли у Херсон чужинців, «шукають місцевих зрадників» та хочуть зробити постановочний мітинг прихильників Росії, повідомив президент.
  • Попри захоплення Енергодара та атомної електростанції, Зеленський закликав місцевих жителів прогнати росіян. «Ви бачите окупантів безпосередньо. Проганяйте їх. Дайте їм знати, що Енергодар – це Україна. Що Україна – не місце для ядерного попелу», – сказав Зеленський.

Контекст

Російські війська обстріляли Запорізьку атомну електростанцію і захопили її. Вони контролюють адмінбудівлі та прохід на атомну станцію, повідомляє Енергоатом. МАГАТЕ вирішило запустити у режимі цілодобової роботи Центр інцидентів та надзвичайних ситуацій через пожежу на Запорізькій АЕС.

Forbes слідкує за перебігом подій та оновлює інформацію.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні