Категорія
Новини
Дата

«Путін чітко дав зрозуміти, що хотів би відновити Радянську імперію». Росія намагатиметься повалити український уряд – Блінкен

Про це повідомляє CNN

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Блінкен дав коментар під час телеінтервʼю, його запитали про амбіції Володимира Путіна.
  • «Вам не потрібна розвідка, щоб знати, чого саме хоче президент Путін. Він чітко дав зрозуміти, що хотів би відновити Радянську імперію. Крім того, він хотів би відновити сферу впливу на сусідні країни, які колись були частиною радянського блоку», – відповів на запитання журналіста Блінкен.
  • НАТО не дозволить Путіну досягнути кінцевих цілей. «На його шляху стоїть щось потужне. Це стаття пʼята НАТО: напад на одну – це напад на всіх», – сказав Блінкен.

Оперативно всі новини про війну в Україні читайте у нашій хроніці: Хроніка війни. Путін оголосив про початок «військової операції в Україні», Зеленський ввів воєнний стан

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні