У червні скульптура «Мавпа з повітряних куль (пурпурна)» Джеффа Кунса, представлена Віктором та Оленою Пінчуками, пішла з аукціону Christie’s за $11,5 млн. Ці кошти стануть джерелом фінансування проєкту з реабілітації тяжкопоранених під час війни людей – Recovery.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Подружжя Пінчуків запускає проєкт Recovery. Його мета – реабілітація тяжкопоранених під час війни.
- У Recovery чотири основних напрями:
- Створення мережі реабілітаційних центрів для поранених військових.
- Розробка освітніх програм для спеціалістів центрів.
- Реабілітація у приватних клініках-партнерах.
- Відправлення за кордон військових та цивільних, які потребують складного протезування.
- Перший етап проєкту – створення шести центрів на 150 місць кожен. Базою для них стануть державні медичні заклади у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Львівській та Одеській областях. Центри будуть оснащені апаратами для фізіотерапії та фізичної реабілітації.
- Сім військовослужбовців вже знаходяться на лікуванні та реабілітації у клініках «Оберіг» та RMED.
- У жовтні двоє військових відправляться на складне протезування до Польщі.
Цитата
«Проєкт Recovery – можливість хоча б частково віддячити нашим героям та героїням, які у війні проти рашистів за незалежність, свободу та майбутнє України і всього світу були тяжко поранені. Наш обов’язок – допомогти їм повернутись до повноцінного життя», – Віктор Пінчук.
Контекст
Українські військові не дають точних цифр щодо втрат та поранень воїнів. Втім, у червні президент України Володимир Зеленський зазначив, що щодня поранень зазнають близько 500 військових.
Засновник компанії «Інтерпайп» Віктор Пінчук посідає друге місце у рейтингу найбагатших українців Forbes від 2021 року зі статками $2,5 млрд та 1579-те – у глобальному рейтингу мільярдерів від Forbes USA. Пінчук використовує гроші та репутацію як рушій позитивних змін: у лютому 2013-го він зобов’язався інвестувати половину або більше своїх статків у благодійні проєкти, доєднавшись до ініціативи Білла Гейтса та Воррена Баффета Giving Pledge.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.