Фінтех-стартап Revolut дозволить понад 2000 співробітникам працювати за кордоном до двох місяців на рік. Така можливість зʼявиться після зняття обмежень на подорожі через пандемію коронавірусу, пише Bloomberg.
Форум «Енергія бізнесу» у Києві вже 9 жовтня
Бізнес будує нову енергореальність, забезпечуючи незалежність в умовах блекаутів. 9 жовтня на форумі «Енергія бізнесу» обговоримо технології та інвестиції, що змінюють правила гри на енергоринку. Дізнайтеся, як адаптувати бізнес до майбутніх енергетичних викликів, за посиланням.
Ключові факти
- Працівники повинні будуть дотримуватися рекомендацій органів охорони здоровʼя як у пунктах відправлення, так і в пунктах призначення.
- Revolut, заснована росіянином Миколою Сторонським та українцем Владом Яценком, перейшла на гнучкий графік роботи з лютого. Співробітники мають можливість працювати з дому або в офісі, за винятком певних посад. Люди можуть відвідувати офіс від одного до пʼяти разів на тиждень.
- Опитування працівників Revolut показало, що понад 56% надають перевагу роботі з дому від двох до чотирьох разів на тиждень, у той час як 36% хотіли би працювати повністю на дистанційці. Тільки 2% респондентів заявили, що воліли би приходити до офісу щодня.
Контекст
Нова політика Revolut є ознакою зростаючої популярності гнучкого режиму роботи після початку пандемії. Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційку. Dropbox також дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal пропонуватиме співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати.
Також дозволить співробітникам працювати з дому й після пандемії COVID-19 музичний стрімінговий сервіс Spotify.
Навіть традиційні банки почали адаптуватися. Зокрема, Standard Chartered Plc використовує гібридну модель роботи. Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank дозволять більшості співробітників постійно працювати з дому два дні на тиждень після закінчення пандемії, пише Bloomberg.
Продовжити режим віддаленої роботи після пандемії планують і деякі українські компанії. Зокрема, Jooble та група компаній EVO, яка перетворила офіс у коворкінг. Однак не всі отримали позитивний досвід від режиму дистанційки. Наприклад, власник IT-компанії SendPuls Костянтин Макаров заявив, що він є прихильником повернення в офіс, так як після переходу на віддалену роботу люди почали втрачати ефективність.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.