Фінтех-стартап Revolut, заснований росіянином Миколою Сторонським і українцем Владом Яценком, відкрив перекази грошей в Україну, пише AIN.UA.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Користувачі сервісу отримали розсилку, що тепер можна висилати гроші в Україну у понад 30 валютах.
- Гроші можна висилати на карти українських банків у доларах, швейцарських франках, фунтах та інших валютах. Але гривня поки що не підтримується.
- Комісія за переказ складе від €3 до €5, а гроші йтимуть на рахунок одержувача від трьох до пʼяти робочих днів.
- Водночас AIN.UA повідомили в пресслужбі компанії, що повноцінно сервіс в Україні ще не запустився і новин про це поки що немає.
- Також Revolut активно розширює свою команду в Києві, повідомило AIN.UA джерело.
- Наразі на офіційному сайті компанії відкрито 18 вакансій в Києві. Зокрема, шукають Android Software Engineer, Front-End Engineer, HR-менеджер, главу tech-рекрутингу, Java Backend Engineer, Senior Java Backend Engineer, iOS Software Engineer, а також HR-менеджера та рекрутерів.
Контекст
Співробітників у київський офіс Revolut шукає ще з січня. Тоді на сторінці в LinkedIn компанія розмістила 25 вакансій. Зокрема, інженера-програміста iOS, Java Backend-інженера, інженера-програміста Android, бренд-менеджер, рекрутерів. Про плани запуститися в Україні Revolut заявила ще 2019 року. Очікувалося, що вихід на український ринок відбудеться до кінця 2020-го.
Довідка
Британську компанію Revolut запустили 2015 року росіянин Микола Сторонський і українець Влад Яценко. Сервіс дозволяє переказувати гроші за кордон і конвертувати валюти без комісій, брати кредити, відкривати рахунки компаній, торгувати криптовалютами, купувати страховку тощо. Revolut не має відділень, тому всі операції з картами проходять в однойменному застосунку на смартфоні.
2018 року Revolut отримав ліцензію Банку Литви, яка дає право працювати в усьому ЄС. Також торік Revolut зайшов на ринок США.
Важливі цифри
Revolut – один із найдорожчих фінтех-стартапів Європи. Після чергового раунду в лютому 2020-го його оцінили в $5,5 млрд. Цьогоріч Revolut планує провести новий раунд фінансування, й інвестори розраховують на оцінку від $10 млрд до $15 млрд, пише Sky News.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.