Категорія
Новини
Дата

Росія намагається завести переговори в глухий кут ще до їх початку – Офіс президента

Росія намагається завести переговори в глухий кут ще до їх початку, однак президент України Володимир Зеленський категорично не сприймає будь-які неприйнятні для України умови та ультиматуми і виступає лише за повноцінні переговори

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Заяви представників російської влади про те, що Україна нібито відмовилися від перемовин, – це частина їхньої тактики, говорить радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. «Вони намагаються завести переговори в глухий кут ще до їх початку», – каже він.
  • Переговори, за його словами, повинні базуватися на здоровому глузді та бути такими, щоб можна було напрацювати чесне рішення в інтересах людей і України. Своїм спротивом українці довели, що загнати нас у глухий кут – це нереалістична амбіція
  • Брехню росіян про те, що нібито в їхніх сил був наказ зупинитися, спростовує сама реальність, яку бачив увесь світ у ніч на суботу. Бої були жорстокими, з максимальною інтенсивністю, наголосив Подоляк. «Саме тому, що президент Володимир Зеленський категорично не сприймає будь-які неприйнятні для України умови та ультиматуми, – каже Подоляк. – Лише повноцінні переговори».

 

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні