Категорія
Новини
Дата

Росія погрожує обстріляти українські підприємства оборонного комплексу

Росія має намір завдавати удари по українських підприємствах оборонно-промислового комплексу (ОПК). Про це з посиланням на Міноборони РФ повідомляє російське пропагандистське «медіа» «РИА Новости». 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Головні факти:

  • Сьогодні близько 300 підприємств, установ і організацій, залучені до створення виробництва озброєння і військової техніки в Україні.
  • Там працює понад 250 000 осіб.
  • Більшість з цих підприємств перебувають у державній власності.
  • Найбільшими заводами є ДП «Антонов», виторг якого у 2020-му становив 7,5 млрд грн, і ПАТ «Мотор Січ» з виторгом 11,5 млрд грн.

Контекст:

24 лютого Росія напала на Україну. Російські війська порушують всі визнані правила ведення бойових дій, розстрілюючи мирне населення та атакуючи цивільну інфраструктуру. Українські міста зруйновані, від артилерійських та авіаударів постраждали цілі райони, деякі населені пункти майже не підлягають відновленню.

Російські окупанти продовжують наносити точкові удари по ядерним об’єктам України. 4 березня вони почали обстрілювати Запорізьку атомну електростанцію і захопили її. Станом на 10:00 4 березня рівень радіації нормальний, повідомив Центр громадського здоровʼя. Йодова профілактика не потрібна.

6 березня в Харкові російські війська обстріляли Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут», де знаходиться дослідна ядерна установка. Того ж дня вони пошкодили магістральний газопровід Донецьк–Маріуполь. Без газу можуть залишитися населені пункти від Вугледара до Бердянська.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні