Категорія
Новини
Дата

Російські картки китайської UnionPay почали блокувати за кордоном

Закордонні онлайн-магазини почали блокувати покупки за картами китайської платіжної системи UnionPay, випущеними в РФ, пише «Комерсант». Наявність проблеми російські банки не афішують.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Покупки в інтернеті оплачувати карткою UnionPay часто не вдається, зазначає видання. Банки наявність проблеми не афішують, але в кол-центрах не приховують, що неможливість оплати – поширене явище.
  • Також відомі випадки, коли фізичну картку UnionPay із РФ не прийняли за кордоном, наприклад, у США.
  • У неофіційних розмовах банкіри розповідають, що проблема в іноземних онлайн-магазинах, які на тлі війни РФ проти України вирішили просто не обслуговувати росіян, хоч санкції цього й не передбачають.

Контекст

Після початку повномасштабної війни в Україні Visa та Mastercard оголосили про припинення роботи в РФ. У результаті карти росіян перестали працювати за кордоном, зокрема для покупок в іноземних онлайн-магазинах. З великих платіжних систем на ринку РФ залишилася лише китайська UnionPay.

Попит на карти UnionPay продовжує зростати, пише видання. За експертними оцінками, кількість емітованих карт системи в РФ на сьогоднішній день близько півмільйона, це вдесятеро більше, ніж на початок березня.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні