Категорія
Новини
Дата

Російський ринок залишає лідер з продажу паперової упаковки. Smurfit Kappа закриває чотири заводи

Найбільший у Європі виробник паперової упаковки Smurfit Kappа Group PLC (Ірландія) йде з російського ринку, повідомляється в пресрелізі компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Smurfit Kappа перестала підтримувати операції в РФ. При цьому компанія продовжить платити зарплату співробітникам та виконувати юридичні зобовʼязання, доки триває процес виходу з російського ринку.
  • Smurfit Kappa також є лідером з продажу на території РФ пакетів bag-in-box, зокрема для розливу вина та рідких харчових продуктів.
  • На бізнес Smurfit Kappа в Росії припадає менше 1% усього виторгу в 2022 році, зазначають у компанії.

Контекст

У РФ Smurfit Kappa володіє чотирма виробництвами. Завод у Всеволожську випускає упаковку bag-in-box для побутової хімії, косметики та харчових продуктів. Підприємства у Москві, Всеволожську та Комунарі – різні види упаковки з гофрокартону. На цих підприємствах працюють близько 800 осіб.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні