Категорія
Новини
Дата

Tesla закриває один з офісів у Кремнієвій долині й звільняє близько 200 співробітників

Американський виробник електрокарів Tesla закриває один з офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників. Про це Reuters повідомили звільнені працівники.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанія повідомила співробітникам, що закриє офіс у Сан-Матео, який займався покращенням системи допомоги водіям Autopilot, та звільнить більш ніж половину працівників офісу — близько 200 осіб.
  • Співробітникам офісу раніше було повідомлено, що вони поетапно переїдуть до офісу в Пало-Альто, починаючи з цього місяця після закінчення терміну оренди Сан-Матео. Але більшість працівників були звільнені.
  • До звільнених входять співробітники як з погодинною оплатою, так і зі звичайною заробітною платою. Більшість звільнених — з погодинною оплатою. При цьому решта працівників офісу може перейти на роботу в інші підрозділи компанії.
  • Tesla не відразу відповіла на запит Reuters про коментар.

Контекст

Раніше Ілон Маск заявив, що компанія планує скоротити 10% співробітників на тлі занепокоєння щодо ситуації у глобальній економіці. Маск уточнив, що звільнення не торкнуться працівників на виробництві електромобілів та акумуляторів, а також сонячних панелей. Крім того, він зазначив, що кількість працівників із погодинною оплатою може збільшитися.

Прибуток виробника електрокарів Tesla за перші три місяці 2022 року становив $3,3 млрд. Компанія побила рекорд попереднього кварталу, коли прибуток досяг $2,3 млрд. 

У 2022-му компанія має намір випустити 1,5 млн автомобілів попри нову хвилю коронавірусу в Китаї. Шанхайський завод Tesla, де виготовляються седани й кросовери, був закритий протягом місяця через жорсткі карантинні обмеження й має проблеми з постачанням комплектуючих. Раніше Tesla назвала шанхайський завод своїм основним експортним центром, що робить його критичним місцем для виробника.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні