Категорія
Новини
Дата

ТРЦ Retroville частково відкриється з 15 червня. У березні в нього влучила російська ракета

Столичний торговельно-розважальний комплекс Retroville частково відкриється з 15 червня, повідомила пресслужба ТРЦ.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Офіційно оголошуємо про часткове відкриття ТРЦ з 15 червня! Ми незламні та сильні і готові відновлювати роботу. Наша підтримка економіки України – внесок у майбутню перемогу», – йдеться у повідомленні ТРЦ.
  • Наразі в ТРЦ Retroville ведуться ремонтні роботи. 
  • За планом три чверті площ ТРЦ Retroville відкриються для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно відкриють у грудні 2022-го та березні 2023-го, заявляла раніше девелоперська компанія Stolitsa Group.
ТРЦ Retroville частково відкриється з 15 червня. У березні в нього влучила російська ракета /Фото 1

Контекст

ТРЦ Retroville постраждав від ракетного обстрілу 20 березня. Там загинули восьмеро осіб, сам ТРЦ зазнав значних руйнувань.

Площа Retroville – 86 000 кв. м, поруч розташовані Sport Life та бізнес-центр.

Проєкт будувався за кредитні гроші польського державного банку Bank Gospodarstwa Krajowego. Обсяг інвестицій – €41 млн. За оцінками Forbes, на оренді Retroville заробляв близько $20 млн на рік.

Девелопер Stolitsa Group будував Retroville довго – шість років. Відкриття тричі переносили через кризу, а будівництво завершили лише наприкінці травня 2020 року. На той час навколо будівництва виросло близько десятка житлових багатоповерхівок.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні