Категорія
Новини
Дата

У ПВК Вагнера почали масово набирати найманців на війну з Україною

1 хв читання

Приватна військова компанія (ПВК) Вагнера розпочала широкий набір найманців на війну в Україні. Про це повідомила «Російська служба BBC», посилаючись на джерела серед найманців та оголошення в пабліках, де раніше вербували бійців.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти:

  • За інформацією видання, у ПВК Вагнера почали приймати людей, із якими раніше не підписували контракти. Організація скасувала більшість колишніх обмежень: наприклад, у ПВК запрошують мешканців самопроголошених ДНР та ЛНР, вихідців із Криму, а також іноземців (залишилася заборона лише для громадян Грузії). Раніше в організацію брали лише росіян, що народилися на території Росії.
  • «Наявність боргів перед Федеральною службою судових приставів, відсутність довідки про несудимість або закордонний паспорт також перестали бути проблемою», — вказує видання.

Контекст:

Один із найманців, який ще недавно перебував поблизу кордону Росії та України, а зараз повернувся додому, розповів виданню, що на пункт вербування в Молькіно під Краснодаром «набирають усіх підряд». «Саме тих, хто з косяками, саме тих, хто з чорних списків», — сказав співрозмовник. За його словами, це не «Вагнер», а зібрані загони з різними іншими назвами, всякий зброд. «Ми їх між собою штрафбатами називаємо з пацанами», — додав він.

За словами джерела, основний склад ПВК Вагнера в українському конфлікті не бере участі. В оголошеннях про наймання потенційних бійців сказано, що робота за колишніми контрактами продовжується і перекидати назад до Росії найманців з африканських країн поки що не планується.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні