Категорія
Новини
Дата

Україна приєднається до зони роумінгу ЄС – голова Єврокомісії

Україна приєднається до зони роумінгу Європейського союзу, повідомила у своєму щорічному зверненні «Про становище Союзу» в Європарламенті президентка Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн, пише ЄП.

Ключові факти

- «Ми введемо Україну в нашу європейську вільну зону роумінгу. Настав час це зробити», – сказала вона.

- Після Ради асоціації Україна-ЄС за підсумками засідання 5 вересня ЄС підтвердив своє зобов’язання вивчити можливості для довгострокової домовленості про скасування плати за роумінг між ЄС та Україною. 

Контекст

У квітні оператори мобільного зв’язку з країн ЄС та України підписали спільну заяву, якою засвідчують наміри співпрацювати задля забезпечення доступного або й безкоштовного роумінгу між ЄС та Україною. Представниця ЄК Катарина Матернова зазначала, що це може бути однією з перших підвалин для майбутньої угоди щодо роумінгу між Україною та ЄС.

24 липня премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна планує незабаром приєднатися до роумінгового простору ЄС. За його словами, це дасть можливість здійснювати дзвінки між ЄС та Україною без додаткових витрат, а також дозволить українцям користуватися мобільним інтернетом за домашніми тарифами.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні