Підрозділ української інвестиційної групи Roosh оголосив про інвестиції в американський освітній стартап Highfive, який автоматизує процеси звітності та знижує конфліктність учнів у школах. Про це йдеться у пресрелізі групи. Сума інвестицій – $250 000.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Highfive пропонує рішення, яке допомагає вчителям впоратися з проблемною поведінкою учнів. Розроблений стартапом застосунок використовує технології ШІ та дозволяє не лише фіксувати поведінкові патерни учнів, а й пропонувати конкретні рішення та відстежувати прогрес.
- Стартап працює у 36 штатах США. Кількість активних користувачів щомісяця – 30 000. Наступна мета стартапу – охопити 100 нових шкіл та залучити 15 000 нових користувачів до кінця року.
- Інвестиції в Highfive група зробила через підрозділ Roosh X, який не лише інвестує, а і масштабує компанії з фокусом на прибутковість у сферах ШІ, фінтех, маркетинг і рекламні технології.
- У межах співпраці з Roosh X стартап розробляє нову версію продукту, яка дозволяє автоматизувати частину ручної роботи та процеси звітності, а також розширює функціонал застосунку на основі ШІ.
- Інвестиції та технічна експертиза Roosh X дозволять стартапу зосередитися на масштабуванні та роботі зі школами з низькою успішністю та проблемами з дисципліною.
Контекст
Освітній стартап Highfive заснували у 2023 році Натан Мейнард (CEO), д-р Люк Робертс (COO) та Лора Мортон (директор з інновацій), щоб подолати патерн «школа – вʼязниця» в навчальних закладах США. За допомогою додатку Highfive вчителі отримують доступ до науково перевірених стратегій для ефективного управління дисципліною в класі.
Roosh X – інвестиційний напрям Roosh Investment Group. Roosh X інвестує, кобілдить та масштабує компанії з фокусом на прибутковість у різних сферах, зокрема AI/ML, Fintech, Consumer & Entertainment Apps, Marketing & AdTech.
Фонд Roosh Ventures запустили у березні 2021 року співзасновник стартапу Reface Денис Дмитренко та ранній інвестор Сергій Токарєв. Як пояснювали тоді засновники фонду, Roosh влаштований за так званою вічнозеленою моделлю. Він реінвестуватиме зароблене на успішних угодах, а не формуватиме класичні фонди з 5–10-річним терміном життя.
За три роки Roosh Ventures проінвестував у такі стартапи, як Deel, TheGuarantors, Oura, Pipe, Alma, Playco, Dapper Labs, Alter та понад 35 інших компаній. Серед співінвесторів Roosh Ventures – фонди a16z, Sequoia Capital, Greylock, NEA, Insight Partners, Tencent.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.