Категорія
Новини
Дата

Українські вчителі отримають 43 000 ноутбуків від Google. Частину програмних продуктів компанія зробила безкоштивними

Американська корпорація Google надасть українським учителям 43 000 ноутбуків з лінійки Chromebook. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у телеграм-каналі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Нещодавно разом із МОН нам вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, що передбачає передачу Україні 43 000 ноутбуків Chromebook для викладачів. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання. Партнером проєкту виступає ЮНЕСКО», – написав Федоров.
  • Також компанія зробила безкоштовною частину функціоналу Workspace for Education, зокрема, викладачі можуть організувати зустрічі на 250 учасників.
  • Учителі зможуть пройти онлайн-навчання від Google, щоб дізнатися, як найкраще використовувати пристрої та набір інструментів Google Workspace for Education, ідеться в блозі Google.
  • Корпорація має намір додати україномовний контент у своєму освітньому ютуб-каналі з різних предметів: від української мови й літератури до фізики, біології, хімії, математики тощо.

Контекст

За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, станом на восьмий тиждень навчання в умовах війни всі школи 14 областей України продовжують навчання дистанційно. Таку форму навчання вдалося організувати в понад 12 600 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують майже 3,7 млн учнів.

Станом на вересень 2021 року в школах працювало 434 755 вчителів. У липні 2021-го Мінцифри й МОН анонсували проєкт «Ноутбук кожному вчителю». З бюджету було виділено 980 млн грн на придбання техніки. У грудні Мінцифри звітувало, що вчителі отримали 41 327 ноутбуків.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні