Категорія
Новини
Дата

Холдинг Netpeak запускає стартап-студію мобільних додатків та інвестуватиме в кожен до $200 000

Український маркетинговий холдинг Netpeak Group запускає стартап-студію мобільних програм Kiss My Apps. Про це повідомив засновник Netpeak Group Артем Бородатюк у LinkedIn.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Студія розпочала роботу ще у червні, пише Бородатюк. Він запустив її разом із Радомиром Новковичем, Алексом Борщем і Дмитром Лолою, який став керівником студії.
  • «Такого рішення дійшли після того, як Tonti Laguna Mobile – компанія Netpeak Group, що спеціалізується на створенні власних мобільних додатків, – успішно «випустила у світ» під два десятки додатків. Із деяких ми зробили вдалі екзити, інші розрослися до масштабів окремих бізнесів, – пояснив він. – Якоїсь миті ми назбирали таку кількість ідей для продуктів, які готові запустити, що стало не вистачати найважливішого – людей».
  • Зі своєю ідеєю можуть прийти фахівці з досвідом роботи над мобільними та вебпроєктами на роль кофаундерів конкретних продуктів. «Кофаудер скорочує власні ризики, користуючись усіма перевагами Netpeak Group: це продуктова та маркетингова експертиза, рекрутинг, фінанси та юридичний супровід. Більше того, набуває можливості отримати частку компанії», – написав Бородатюк, додавши, що студія шукає не лише айтішників С-рівня.
  • Kiss My Apps у середньому інвестуватиме до $200 000 у кожну ідею, а також допомагатиме залучати інвестиції для наступних етапів у разі потреби.

Контекст

У групі Netpeak 12 компаній зі штатом понад 800 осіб. Серед них продуктові – аналітичний сервіс Serpstat, сервісні – агентство інтернет-просування Radaso, венчурні – студія мобільних додатків Tonti Laguna Mobile. За кожним проєктом закріплено партнера, всі отримують частки й право викуповувати додаткові пакети акцій.

21 червня засновники «Нової пошти» Володимир Поперешнюк і Вʼячеслав Климов разом із маркетологом і засновником Fedoriv Group запустили інвестиційний фонд Vesna Capital, який працюватиме як family office. Вони планують займатися побудовою проєктів з нуля, інвестувати свої кошти на посівних раундах і в серії A.

Загальний обсяг інвестицій в українські технологічні компанії у 2021 році сягнули $832 млн, що на 45% більше, ніж роком раніше. З початком повномасштабної війни 99% стартапів потребують фінансової підтримки, свідчить березневе опитування Українського фонду стартапів (USF).

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні