Watched, українська платформа, яка за допомогою штучного інтелекту оцінює ефективність відеоконтенту, залучила $450 000. Інвестором став венчурний фонд QPDigital, повідомили в компанії.
Даруємо 40% знижки на річну підписку Forbes Digital. Пропозиція діє за промокодом SEPT40 до 18 вересня включно. Оформлюйте за посиланням.
Ключові факти
- За словами CEO компанії Watched Олексія Шалденко, гроші будуть інвестовані в масштабування продажів, маркетинг, розширення команди.
- Наразі в Watched працює сім співробітників і чотири радники. Однак штат планують розширити до 14 фахівців.
- Раніше Watched отримала близько $100 000 ангельських інвестицій для розробки технології.
Довідка
Компанію Watched заснували Олексій Шалденко і Артем Мельниченко в січні 2019 року. За цей час їхня команда створила й провела валідацію технології розпізнавання і стала партнером AWS і NVIDIA. Використовуючи машинне навчання, Watched оцінює ефективність відеоконтенту, аналізуючи реакцію глядача. Це має допомогти компаніям систематизувати рівень емоційного залучення й уваги аудиторії для подальшого прийняття рішення щодо продукту.
QPDigital – український венчурний фонд, який запущено 2020 року інвестиційною компанією Quarter Partners девелопера Андрія Іванова. Фонд об'ємом $100 млн створено для підтримки стартапів в області технологій, зокрема розробок ігор, блокчейну, IT-логістики і medtech. З моменту запуску фонд інвестував у такі компанії, як Watched, Doc.UA, WareTeka, ABM Cloud, Racoon.Recovery, Datriсs.
Контекст
Щорічне дослідження венчурного ринку України DealBook 2020 зазначає, що 2019 рік став визначним для сфери ІТ в Україні – залучено понад $544 млн інвестицій від різних світових компаній. Це на $199 млн більше, ніж 2018-го. Більшість отриманих інвестиційних коштів (77%) було розподілено між трьома компаніями: Grammarly, GitLab, People.ai.
2020 року українські компанії також активно залучали фінансування. Так, український застосунок Reface, який дає можливість замінити обличчя у відео чи GIF, залучив $5,5 млн від американського фонду Andreessen Horowitz і декількох бізнес-ангелів. Українська компанія з автоматизації робочих процесів AirSlate отримала $50 млн від американського Silicon Valley Bank. Також $50 млн інвестицій залучив український сервіс відеострімінгу Restream.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.