Категорія
Новини
Дата

«Укрпошта» підвищує тарифи на посилки на 13-16%

Державний поштовий оператор «Укрпошта» з 1 липня підвищує тарифи стандартної доставки в межах України та областей. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Перегляд тарифів викликаний передусім збільшенням логістичних витрат на доставку. 
  • Ціна стандартної доставки в межах України збільшується в середньому на 14%, а в межах області – на 13%.
  • Відправлення посилки вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів коштуватиме 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн у порівнянні з 65 грн до перегляду тарифів. 
  • Послуга експрес-доставлення подорожчає в середньому на 16% в межах України й на 14% в межах області. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня коштуватиме 45 грн.
  • На 14% зросте вартість послуги пересилання документів. 
  • Тарифи «Укрпошти» на посилки за кордон не змінюються.
  • З 1 липня поштовий оператор прийматиме та доставлятиме великогабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.

Контекст

Укрпошта за перший місяць війни втратила понад 500 млн грн доходів. Основне падіння припало на письмову кореспонденцію, яка майже припинилася. Падіння імпорту склало 85%, експорту – 65%, внутрішні відправлення посилок скоротилися на 80%.

25 травня «Укрпошта» відкрила свій інтернет-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay, ставши першою поштою світу, яка це зробила, повідомив Смілянський. Наступного дня компанія повідомила, що на eBay продала 1494 блоки з марками «Русскій воєнний корабль… Всьо!». 28 червня компанія також відкрила свій магазин на Amazon.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні