Категорія
Новини
Дата

В Україні запускають освітню програму для підприємців з 60 000 грантових місць

1 хв читання

В Україні стартує програма «Буткемп економічного відновлення» з 60 000 грантових місць для навчання підприємців. Програму запустили освітня платформа Prometheus та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), повідомив співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Ключові факти

  • Підприємці навчатимуться на курсах Гарварду, Дарденської бізнес-школи університету Вірджинії та Університету Райса, а також співзасновників «Нової пошти», Preply, Євгена Клопотенка та інших підприємців України.

Програма має чотири курси.

  1. «Як розпочати власну справу за часів невизначеності: покроковий гайд від топпідприємців України».
  2. «CS50: Основи програмування для бізнес-професіоналів» Гарвардського університету.
  3. «Зростайте до величі: розумне зростання для приватного бізнесу» Дарденської бізнес-школи Університету Вірджинії.
  4. «Фінанси для нефінансистів» Університету Райса.

Контекст

Українська бізнес-освіта неочікувано добре пройшла перший рік великої війни. Майже всі провідні заклади, які вчать підприємців і топменеджерів, рапортують про збільшення кількості студентів у 2022-му. 

У Бізнес-школі Українського католицького університету на пʼятьох магістерських програмах кількість студентів збільшилася майже на 27% – до 118, з них на MBA програмі близько 20, каже CEO Бізнес-школи Ярина Бойчук. Вища школа бізнеса Київської школи економіки збільшила кількість студентів на програмах MBA майже вдвічі – до 20 студентів, розповідає очільниця бізнес-школи Валентина Сахно. 

У «Міжнародному інституті менеджменту» (МІМ) абсолютних цифр не називають, але кажуть про підвищений попит на освіту. У Києво-Могилянській бізнес-школі на 30% збільшилася кількість учасників короткострокових і середньострокових програм. Але учасників MBA стало менше на 15%.  

Регіональним закладам складніше: у рівненській бізнес-школі Smart People на 7% зріс попит на короткострокові програми, але цікавість бізнесменів до середньострокових програм (3-6 місяців) впала вдвічі. Більше про це читайте в редакційному матеріалі Forbes.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд