Категорія
Новини
Дата

Великі банки можуть оштрафувати на понад $1 млрд за використання WhatsApp

Банківським гігантам, зокрема JPMorgan Chase & Co та Bank of America, загрожує штраф у розмірі понад $1 млрд за використання співробітниками несанкціонованих інструментів обміну повідомленнями, включаючи електронну пошту і додатки, такі як WhatsApp, пише Reuters.

Ключові факти

  • Morgan Stanley попередньо погодився виплатити Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) $125 млн та Комісії з торгівлі товарними фʼючерсами (CFTC) $75 млн, щоб завершити розслідування своєї практики ведення обліку, повідомила компанія у липні. Вона вже виділила $200 млн прибутку у другому кварталі на підготовку до штрафу.
  • У другому кварталі Bank of America виділив близько $200 млн на судові провадження, повʼязані з несанкціонованим обміном електронними повідомленнями його співробітниками. Наприкінці липня банк заявив, що веде переговори про врегулювання з SEC та CFTC.
  • Комісія з цінних паперів та бірж вивчає діяльність Citigroup Inc у звʼязку зі спілкуванням співробітників по «незатверджених каналах».
  • Goldman Sachs веде попередні переговори з SEC та CFTC щодо розслідування, йдеться у звіті за другий квартал.
  • Британський банк Barclays заявив, що досяг принципової домовленості про виплату регулюючим органам США $200 млн, йдеться у звіті компанії про доходи за півріччя.
  • Credit Suisse Group AG заявила у липні, що він зареєструвала судовий резерв у розмірі $200 млн, що в основному стосується правил ведення обліку.
  • Наприкінці липня Deutsche Bank оголосив, що виділив €165 млн як додаткові резерви для можливого застосування нормативних вимог, частково у звʼязку з розслідуваннями SEC та CFTC.
  • UBS Group заявила, що регулюючі органи США проводять розслідування щодо банку та інших фінансових установ, повʼязаних із діловими комунікаціями.

Контекст

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) минулого року почала досліджувати практику використання банками персональних пристроїв, Комісія з торгівлі товарними фʼючерсами (CFTC) також долучилася до цього питання.

Брокерсько-дилерська дочірня компанія JP Morgan Chase & Co була оштрафована SEC і CFTC на $200 млн минулого року через спілкування співробітників на особистих мобільних пристроях, у додатках для обміну повідомленнями та електронною поштою. JP Morgan визнав свою поведінку порушенням законодавства щодо цінних паперів.

Штраф був однією з перших серйозних примусових дій, здійснених головою SEC Гері Генслером.

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні