Категорія
Новини
Дата

VK хоче перезапустити месенджер ICQ. Ідею вже обговорюють із урядом РФ – «Ведомости»

VK group хоче перезапустити ICQ, повідомив «Ведомостям» близький до VK group співбесідник. Група хоче також запустити месенджер на базі VK Teams, оскільки Slack обмежив роботу у Росії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Перезапуск обговорювали із топменеджментом VK Group ще 16-17 лютого, але санкції та призупинення роботи західних компаній у Росії пришвидшили перемовини VK із владою.
  • Окрім ICQ, група хоче «прискорити запуск свого іншого месенджеру». Обидва проєкти хочуть запустити влітку 2022 року.
  • Чим будуть відрізнятися нові версії ICQ та VK Teams, не повідомляється. Пресслужба VK Group не відповіла на запит видання.

Контекст

Росія заблокувала Facebook та Instagram, сумарна аудиторія яких у цій країні – близько 120 млн людей. Тільки офіційні Instagram-блогери за останній рік заробили близько $211 млн, і це не враховуючи малого бізнесу та решти ринку реклами в цій соцмережі. Детально про це тут: Без Собчак, Івлєєвої та 275 000 інших блогерів. Блокування Instagram коштуватиме Росії $200 млн (а може й $2 млрд!)

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні